Stav
Volná pozice
Publikováno
29.8.2024
Vzdělání
Job title, Company name
Kariéra v BAST

Programátor Laseru

Náplň práce

Vytváření programů pro laser dle výkresové dokumentace a technologických postupů

Požadujeme

SŠ, SOU vzdělání technického směru

Znalost výkresové dokumentace, znalost programování CNC výhodou

Čtení a práce s modely ve formátu step, dwg, .. apod.

Uživatelská znalost MS Excel, MS Word, MS Outlook

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Nabízíme

Možnost seberealizace při samostatném řešení problémů, pružná pracovní doba, dovolená za odpracovanou dobu ve firmě, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, mimořádné odměny dle hospodářských výsledků a další benefity

Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Děkujeme Vám za vyplnění formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve
Něco se pokazilo. Formulář prosím vyplňte znovu.
Kontaktujte nás

Máte zájem o
práci v BAST?

Vyplňte náš formulář a získejte více informací o práci u nás. Ozveme se vám co nejdříve.

Eva Šplíchalová DiS.
Sekretariát, personalistika

Naše výrobky putují za hranice České republiky. Napřímo dodáváme po celém světě.

Kontaktní formulář
BAST s.r.o.

K Hoře 1339, 676 02
Moravské Budějovice
Česká republika

rfq@bast.cz

Zasílání poptávek

+420 568 408 511

Sekretariát